Formularz kontaktowy:

 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Wpisz tekst z obrazka

Kominki gazowe Grodzisk Mazowiecki | Montaż kominków gazowych

Nowoczesne kominki gazowe – sprzedaż i montaż w Grodzisku Mazowieckim

 

Szeroka gama kominków gazowych sprawia, że są one coraz chętniej wybierane przez Klientów do ich domów i mieszkań, gdzie pozwalają tworzyć wyjątkową, ciepłą atmosferę. Taka instalacja może być zasilana gazem ziemnym oraz gazem LPG (z butli), zatem niezależnie od tego, czy i jaki gaz użytkowany był przez Ciebie dotychczas, bez trudu dobierzesz odpowiednie rozwiązanie. W KMT Kominki zapewniamy doradztwo, sprzedaż oraz montaż kominków gazowych na terenie Grodziska Mazowieckiego i innych miast po wcześniejszych ustaleniach.

 

Idealny kominek gazowy, czyli trwałość i ekonomia w jednym

 

Wszystkie modele z KMT Kominki tworzone są przed liderów branży, czyli firmy z długoletnim doświadczeniem. To gwarancja, że wybrany przez Ciebie system będzie spełniał swoją rolę niezależnie od częstotliwości użytkowania. Z pewnością docenisz:

  • estetykę – wkład kominkowy to zazwyczaj czarna stal, lecz możliwości jego obudowania są nieograniczone; możesz wybrać styl tradycyjny, wzorowany na drewnie albo nowoczesny dzięki imitacji kamienia i wiele innych;
  • realistyczny wygląd ognia – pionowe palenisko (pozycja horyzontalna) sprawia, że ogień wygląda tak, jakby w środku faktycznie paliło się drewno;
  • trwałość – przy stosowaniu się do zaleceń producenta, taka instalacja wraz z palnikiem i dyszami może służyć przez długie lata;
  • automatyzację – może to być dotykowy pilot radiowy z wbudowanym termostatem, opcjonalnie także sterowanie z urządzeń mobilnych;
  • aspekty ekologiczne – tak w przypadku spalania gazu ziemnego, jak i LPG, do atmosfery nie są uwalniane toksyczne spaliny; to rozwiązanie proekologiczne.

Jeżeli zatem rozważasz zakup kominka, warto inwestować w sprawdzone rozwiązania.

 

Dlaczego tak ważny jest prawidłowy montaż kominków gazowych

 

Prace montażowe powinny być prowadzone przez osobę doświadczoną i posiadającą odpowiednie uprawnienia instalatorskie. Dotyczy to przede wszystkim zachowania zasad bezpieczeństwa podczas samego montażu oraz podłączania i pierwszego uruchomienia kominka, jak też przez cały okres jego użytkowania. Do najważniejszych kwestii należy szybkie odprowadzanie spalin oraz szczelność instalacji.

Drugim aspektem jest jakość poszczególnych konstrukcji, składających się na dany system. Wszystkie oferowane przez nas kominki mają deklarację zgodności, wydawaną na wniosek producenta przez Instytut Nafty i Gazu przy Państwowym Instytucie Badawczym. Taka deklaracja to zgodność z właściwymi normami, na przykład PN-EN 613:2002 (Konwekcyjne ogrzewacze pomieszczeń opalane gazem) oraz aktualnych rozporządzeń Unii Europejskiej. To istotne również dla nas jako dystrybutora i usługodawcy.

 

Wybierz odpowiedni wkład kominkowy gazowy

 

Każdy model wkładu kominkowego, odpowiedni pod względem mocy nominalnej, sprawności cieplnej czy zakresu mocy grzewczej, ma określoną wagę oraz wymiary. Zależnie od tego, jak solidna jest wnęka, w której ma zostać zamontowany model oraz jak dużą przestrzeń może zajmować, możesz wybrać odpowiednią wersję. Poniżej przykładowe wersje marki Kratki (szerokość x wysokość x głębokość):

  • mały – model LEO 45/68 o wymiarach 57,4 cm x 122,5 cm x 45,8 cm, na gaz z butli, idealny do niewielkiej sypialni;
  • średni – model LEO 100; 115,5 cm x 90,3 cm x 48,1 cm, na gaz ziemny; dobrze wkomponuje się w nowoczesny salon z jadalnią;
  • duży – model LEO 200, którego wymiary to 207,6 cm x 89,7 cm x  48,1 cm; zasilany gazem LPG; największy i najcięższy w tym zestawieniu, waży 236 kg; to rozwiązanie do przestronnego salonu, w którym uzupełni wnętrze, doda elegancji.

Więcej propozycji poznasz kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie. Jesteśmy do dyspozycji w naszej siedzibie w Grodzisku Mazowieckim.

 

Doceń urok kominków gazowych, stwórz domowy klimat

 

Ciepło płomienia gazowego może być tak samo przyjemne, jak to z tradycyjnych palenisk, gdzie pali się drewno. Proponowanym przez nas kominkom warto poświęcić chwilę, poznać najnowsze systemy, zasięgnąć informacji. Jeżeli szukasz modeli nowoczesnych, bezpiecznych i w rozsądnej cenie, z przyjemnością przedstawimy Ci optymalne rozwiązania.